Düğün Fotoğrafçısı – VİP Düğün Fotoğrafçısı

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Merhaba!

Biz Vip Düğün Fotoğrafçısı markası adı altında Büyükçekmece’de çiftlerine özel fotoğraf çekim platosu bulunan ve Kuyumcukent Avm de bulunan ofislerimiz ile faaliyet gösteren bir firmayız.

2021 yılında Büyükçekmece çekim platosunu hizmete açarak , kendine özgü konseptler ,wedding taglar ışıltılı dekorlar ve botanik bahçe havasıyla çiftlerimize muhteşem bir deneyim sunmaktayız.

Düğün Fotoğrafçılığı alanında 15 yılı geçen bir tecrübe ile yeni evlenecek olan çiftlere hizmet vermekteyiz. Başlıca yapmış olduğumuz hizmetler; Düğün ve nişan dış mekan çekimleri ve düğün ile nişan organizasyonları esnasındaki yapılan çekimlerdir.

Çekimlerimizi aynı zamanda kurucularımız olan Burak Kurtuluş ve Uğur Kurtuluş gerçekleştirmektedir. Burak Kurtuluş Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü, Uğur Kurtuluş ise İstanbul Aydın Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. Her ikisi de okumuş oldukları bölümlerin aksine yıllardır tutku ile bağlı oldukları fotoğrafçılık alanında ilerlemiş ve her yıl yüzlerce yeni çift ile tanışarak Vip Ailesini genişletmişlerdir. Sizi de Vip Ailesinin bir üyesi olmak için ofislerimizde bir kahvemizi içmeye bekliyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir